Історія
15 червня 1962 року почалось будівництво Бурштинської ДРЕС (тепер - ТЕС). У зв'язку з прибуттям в Бурштин великої кількості будівельників і енергетиків виникла потреба будівництва нової школи для навчання їхніх дітей. У січні 1965 року була закладана перша цеглина під навчальний корпус школи. Фактично будівництво розпочалось у березні 1965 року.
Житло-будівельна бригада під керівництвом Казимира Островського, яка зобов'язалась здати школу на 964 учнівських місць до початку нового навчального року, напружено працювали в три зміни. В серпні залишались ще дуже багато роботи. Спрацював пошириний в той час спосіб будівництва - "штурмівщина". На допомогу будівельникам прийшли майбутні учні-старшокласники, вчителі та батьки. 13 серпня було завершено будівництво третього поверху головного корпусу школи.
30 вересня 1965 року державна комісія підписала акт прийому в експлуатацію школи на 964 учні. Цього ж дня акт був затверджений виконавчим комітетом Галицької районної Ради депутатів трудящих (рішення № 299а від 30.09.1965 р.). Згідно з цим актом експлуатація будівлі школи була доручена житлово-комунальному відділу Бурштинської ДРЕС. Замовником будівництва (засновником школи) була Бурштинська ДРЕС. Таким чином, в школи є два "дні народження": фактичний - 1 вересня 1965 року, юридичний - 30 вересня 1965 року.
Етапи розвитку школи
Повна назва школи на день відкриття була такою: Бурштинська середня трудова політехнічна школа №2 з виробничим навчанням з російською мовою навчання. У статистичних звітах вказується, що навчання в школі проводиться російською і українською мовами.
Першим директором школи стала Пущинська Надія Пилипівна, а заступником директора з навчальної частини Бобкова Валентина Олександрівна.
На перший день роботи в школі налічувалось 463 учнів, було сформовано 18 класів. У класах з російською мовою навчання налічувалось 311 учнів, у класах з українською мовою навчання - 152.
Кількість учнів у школі постійно збільшувалась і з 1966 року ввели другу посаду заступника директора з навчально-виховної роботи, на яку була призначена Костецька Марія Степанівна.
Повна назва школи практично не використовувалася, і з 1970 року вона стала коротшою: Бурштинська середня школа №2.
У 1986 році директором школи було призначено Мороза Петра Дмитровича, заступником директора з навчально-виховної роботи - Дмитріва Івана Степановича. З 1987 рокупочалась зміна застарілого обладнення новим. У ряді навчальних кабінетів було встановлено нові учнівські столи та стільці,учнівські парти в початкових класах замінено столами, в ряді приміщень встановлено мебельні стінки нового зразка. Дещо освіжило фасад школи силікатне фарбування. Фінансування усіх ремонтних робіт та придбання обладнення здійснювалося з бюджету селищної ради та за рахунок коштів базового підприємства - Бурштинської ТЕС.
У 1989 році на посаду заступника директора школи з навчально-виховної роботи була призначена Цюлюпа Богдана Петрівна. 1990 рік - організатором позакласної і позашкільної виховної роботи була призначена Якимів Марія Володимирівна.
З 1993 року заступником директора з виховної роботи Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 стає Ільницький Іван Миколайович.
В незалежній Україні
1 вересня 1991 року розпочався навчальний рік в умовах незалежної України. До початку навчального року школу прикрасив шатровий дах. Кооператив "Декор" виконав капітальний ремонт і художнє оформлення актової зали (їдальні).
З 1992 року школа була перейменована на Бурштинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 Галицького району Івано-Франківської області відповідно до вимог прийнятого Закону України "Про освіту".
Кооператив "Декор" художньо оформив шкільний вестибуль у національних колоритах.
З 1 вересня 1993 року в школі почали функціонувати 5-ий клас філологічного профілю (23 учні), 5-ий клас фізико-математичного профілю (21 учень), 6-ий двопрофільний клас (20 учнів), 7-ий двопрофільний клас (26 учнів), 8-ий двопрофільний клас (21 учнів).
Початок 1998/1999 навчального року був особливим в історії школи. Вперше школа розпочинала навчальний рік без жодного класу з російською мовою навчання. Відповідні зміни були внесені в статут школи. Особливими результатами відзначається робота літературної стідії "Росинка" під керівництвом учительки української мови і літератури Наритник Т.М.. У 2001 році вчителька була обрана делегатом ІІ Всеукраїнського з'їзду працівників освіти.
У 2003 році власними силами впорядковано бетонні доріжки (викладені бордюри), відремонтовано вхідні сходи, частково відновлено цоколь бідівлі. У 2004 році місто Бурштин відзначало 450-річчя. При підготовці до ювілею було облаштовано плиткою шкільне подвір'я, виготовлено частину шкільної огорожі. Значну допомогу у підготовці школи до ювілею міста та до власного 40-річчя надала Бурштинська ТЕС. З розумінням віднеслись до шкільних проблем директор ТЕС Романів М.С., директор з будівництва і розвитку Шувар Й.М., виконроб БМД Бендяк Р.О.. Дякуючи їм, школа зустрічає своє 40-річчя як з красивим фасадом, так і з відремонтованими рекреаціями, спортивною залою.
З 15 вересня 2011 року директором школи стала Бойчук Наталя Романівна, яка внесла багато позитивних змін в школу за короткий час її керівництва.